Последњи, осми, концерт у овој сезони из циклуса Студио Славенски биће одржан у четвртак, 28.маја у 19 часова у Легату Славенски.

На концерту под називом Романсе и идентитет музику за обоу и клавир изводе Сања Ромић и Данијел Детони.

На програму су дела Д.Пејачевић, М. Раичковића, И. Божичевића, И. Драговић, А. Доратија и Т. Стојиљковића.

Директан пренос концерта је доступан на таласима Радио Београда 2 као и на апликацији РТС планета.

Улаз на концерт је слободан

sokojAsset 2

ОСМИ КОНЦЕРТ ИЗ ЦИКЛУСА СТУДИО СЛАВЕНСКИ